Jdi na obsah Jdi na menu
 


Vysvětlení

10. 5. 2012

  Hoj všichni. Jak se Vám vede? Už je to doba já vím. A je mi líto, že sem se tak dlouho neozvala. Nebudu se omlouvat, protože necítím, že bych musela. Jenom mě mrzí dlouhé mlčení. 


Bylo toho hodně. Konec školy, který se mi nepovedla přesně tak jak bych si přála. Rodinné patálie (jako třeba svatba mého otce ) atd. Navíc mě tak nějak opustila múza a já nemohla vůbec nic napsat, Prostě to nešlo. Byla sem tak trochu v útlumu.  Snad mi odpustíte. 

Do toho všeho jsem si navíc zařizovala odjezd do Anglie jako au-pair. Bylo to opravdu vyčerpávájící. Ale povedlo se a já, teď po měsíci, konečně jakž takž rozkoukaná sem se odhodlala ozvat. 

Jak sem výše psala sem v Anglii. Změna prostředí mi očividně pomohla. A mě zase napadají nápady na povídky. Za což sem opravdu ráda. Snad mi to teď půjde o něco líp. Asi ze začátku nebudu přidávat pravidelně a možná to ještě nějakou dobu potrvá, než nějakou kapitolu přidám, protože se vyskytlo pár komplikací. 

Asi po 10 dnech tady mi odešl počítač a to jako komplet . Naštěstí se to podařilo zachránit, stejně jako moje data (fakt se mi ulevilo). Bohužel mi ale odešli offici, které jsem neprozřetelně zanechala v Praze. Tudíž sem odkázaná na svého bratra, který víc než na svojí nebohou sestru v cizině myslí na ...  no to je jedno. Prostě a jednoduše čekám až mi pošle CD s officema. Do té doby si čmárám jenom do bloku, ale opravdu by se z toho mohlo něco vyloupnout. Doufám, že do konce měsíce bych to mohla všechno mít pohromadě. Tak mi držte palce .

No to je snad všechno. Zatím se rozloučím, ale budu si chodit kontrolovat poštu 

Vaše tess
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář